Certifikáty

Základná klasická masáž a športová masáž, Welness pracovník-masérske služby, Saunové rituály, Marketing a online marketing, Anatomická pitva, Základy aromaterapie a aromaterapeutická masáž, Shiatsu masáž v sede cez oblečenie, Havajská masáž lomi-lomi, Thajská jogová masáž, Masáž lávovými kameňmi-hot stones, Čokoládová masáž, peeling a zábal, Ajurvéda a masáž bylinnými vrecúškami, Dornova metóda a breussova masáž, SM systém-Špirálna stabilizácia chrbtice 1A a 1B, Mäkké a myofasciálne techniky, Lymfodrenážna masáž, Anticelulitídna masáž, Kozmetická lymfodrenáž tváre, Zmyselný rituál umenie dotyku, Celostná tantra masáž, Masáž yoni a lingamu, Vaginálne mapovanie a mapovanie mužstva, Liečivá cesta Tao, Acces Bars, Kurz výživy, Lektorstvo, Módny styling profesional a vizáž, Potravinárska škola.

A naďalej sa vzdelávam...knihy, kurzy, workshopy, samotný život...Dalo by sa povedať, že sa učím každý jeden deň.

Vaše odkazy

"Na masáže chodím sporadicky pre nedostatok voľného času. No keď už prídem, úplne sa oddám. Nemám potrebu kontrolovať čas. Užívam si ticho a vychutnávam si vône oleja. Ďakujem."

Barbora


"Zažil som nie len famóznu masáž, ale aj príjemný rozhovor. Chodieval som na pravidelné konzultácie, kde som prišiel na rôzne inšpirácie. Zachránili mi vzťah, pomohli pochopiť ženské vnímanie. Rád prídem znova ak budem mať cestu okolo."

Lukáš


"Čisté, slušné prostredie, profesionálny dotyk plný lásky, skúsené a jemné ruky, ktoré vždy vedia čo robia. Suverénne najlepšia masáž široko ďaleko."

František


Masáže